Meble Meks
projekt • transport • montaż • fachowe doradztwo • najniższe ceny

Dodatki

TANDEMBOX intivo

System szuflad TANDEMBOX intivo oferuje nowe, szerokie możliwości projektowania i różnicowania.

W kombinacji z BOXCAP, nakładką w materiale boku, TANDEMBOX intivo zyskuje jednolity, ponadczasowy wygląd. Elementy nasuwane z różnych materiałów, które są przytrzymywane przez elementy mocujące BOXCOVER, stanowią kreatywne akcenty TANDEMBOX intivo.więcej »
SERVO-DRIVE

Krótkie naciśnięcie frontu lub lekkie pociągnięcie za uchwyt wystarczą i szuflady standardowe jak również szuflady z wysokim frontem zostaną otwarte automatycznie dzięki elektrycznemu wspomaganiu. Stwarza to większą swobodę obsługi i ruchu oraz wysoki komfort otwierania w każdym pomieszczeniu mieszkalnym.

SERVO-DRIVE może być zastosowany w systemach szuflad TANDEM i TANDEMBOX. Ponadto zintegrowany BLUMOTION, rozwiązanie dla cichego i delikatnego zamykania, zapewnia wysoką jakość ruchu w kuchni.więcej »
Systemy podnośników do frontów

Dzięki systemom podnośników do frontów górnych fronty podnoszą się umożliwiając bezpośredni dostęp do wnętrza szafek górnych.

System podnośników AVENTOS przekonuje wysokim komfortem obsługi. Fronty otwierają się bez trudu, zatrzymują się w każdej żądanej pozycji i zamykają się delikatnie i cicho dzięki BLUMOTION. Wysoka stabilność, eleganckie wzornictwo i trwałość to kolejne zalety AVENTOS.więcej »

Ostatnie realizacje:


Wszelkie prawa zastrzeżone © 2010-2017 Meble Domagała
Wysokiej jakości meble na zamówienie na określony wymiar. Meble kuchenne i pokojowe.